bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
çevrimiçi sohbet

Çevrimiçi Sohbet, Online Chat Odaları

Çevrimiçi sohbet odalarına hızlı bağlan, online Chat, çevrimdışı sohbet mesajlarını alma, bay bayan çevrimiçi sohbet arkadaşları, yurtdışı çevrimiçi sohbet, uluslararası online Chat odaları

Çevrimiçi sohbet; dilediğiniz an mobil yada bilgisayar üzerinden canlı ve gerçek kişiler ile sohbet edebileceğiniz ortamlardır. Mobil cihazdan, laptop, bilgisayar yada tablet üzerinden giriş imkanı vardır. Bu tip sohbet odalarında üyelik yada üyelik gerektirmeyen tip de uygulamalar bulunmaktadır. Resim ekleme, kamera açma, sesli konuşma gibi kişisel özellikler barındıran hizmetler için genellikle üyelik istenmektedir. Ancak bu hizmetleri veren üyeliksiz odalarda bulunmaktadır. Bu uygulamaları sohbet sitesini kullanmadan önce hakkımızda ve gizlilik sayfalarına göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edinmek bazen sohbet etmek bazen de sadece sohbeti izlemek bile olsa, herkes bu sohbet odalarını deneyimlemiştir. Bu derece kullanıcı almasının ve yıllardır eskimeyen bir platform olmasını başka bir açıklaması olamaz. Erişimi kolay, bağlanmak hızlı, ücretsiz, üyeliksiz sohbet imkanı ne yazık ki yeni nesil app store yada google play uygulamalarında pek bulmak mümkün değil. IRC sohbet bu konuda alt yapı ve hizmetlerinin devamlılığını hiç bozmadı.

İlk kurulumu ve kullanımdan bu yana, değişip gelişse de ücretsiz olması, üyelik şartı koşmaması talep edilmesinde popülerliğini kaybetmiyor. Hep aynı düzeyde mi kaldı. Hayır.. Aynı hizmet ve kaliteli sohbetini devam ettirerek, resim ekleme, kamera açma, ses gönderme, çevrimdışı mesaj gönderme özelliklerini ekleyerek hem klasik IRC kullanıcılarına, hem de yeni nesil CHAT severlere hitap ediyor.

Bu tür sohbet odalarında YENİ SÜRÜM SOHBET İLE BAĞLAN ve ESKİ SÜRÜM İLE SOHBET İLE BAĞLAN şeklinde iki buton sohbet siteleri girişinde bulunur. Yeni sürüm genellikle resimli, eski sürüm ise tanıdığımız klasik IRC sohbet tipidir. Her iki sürümünde kullanıcıları, sohbet odaları, radyosu dinlediğiniz şarkıya kadar aynıdır. Ancak ekranda gördüğünüz temalar farklıdır. Eski sürüm ile sohbete bağlanan bir kullanıcı sizin profil resminizi yada kamera isteğinizi görmez. Bu tip hizmetler aynı sürümden gelen kullanıcılar için aktiftir. Yeni sürüm bir sohbet odası deneyimlemek isterseniz https://zevkine.net/resimli-sohbet-odalari/ makalemize bakarak üst kısımda bulunan CHATE BAŞLA butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Çevrimiçi sohbet odaların da gerek eski, gerek yeni sürüm de olsa.. Değişmeyen tek şey binlerce farklı renkte insanlar ile tanışmış olmanız. Keşke tanımasaydım, yada iyiki dediğiniz binlerce kullanıcı ile sohbet edebilirsiniz. Zevkine.net ailesi olarak İyikilerinizin bol olduğu sohbetler dileriz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 387
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

Çevrimiçi Sohbet, Online Chat Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Çevrimiçi Sohbet, Online Chat Odaları yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?