Hakkımızda

Zevkine-Net Hakkımızda

Zevkine-Net 20 Eylül 2020 Tarihinde yenilenmiş görünüm ve içeriği ile yıllar sonra tekrar sizler ile buluştuk. Geçen yıllar boyunca irc sohbet ortamının eski nostaljisine dokunmadık. Yenilenmiş iletişim eklemeleri ile sesli, görüntülü, kameralı sistemini ekledik. Sohbet ortamı kalitemizi arttırdık böylece zamanınızı en eğlenceli ve verimli hale getirmeyi amaçladık.

Tek radyolu sistemin yer aldığı IRC yerine biz birden fazla radyo kanalları açtık. Böylece kullanıcıların anonim müzik yayını yerine istedikleri türleri dinleme imkanı sunduk. Bunun yanı sıra canlı dj performansları ile konulu yayınları her gün sizlerin hizmetini sunuyoruz. Sizlerde yenilenen birbirinden kaliteli yayıncıları ile dilediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Hatta sizlerde yayıncılık eğitimlerine katılarak sizlerde yayın yapabilirsiniz. Böylece siz de yayınlarınız ile istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz.

zevkine net
Zevkine Sohbet odaları olarak ,yenilenen ana ve ara yüzler ile gözünüzü yormayan daha anlaşılır ve net bir sohbet akışı sağlamaktayız. Renkli sohbet sayfaları ile sohbet akışının daha net görmenizi hedefledik. Profil resmi ekleme sistemimizi güncelledik. Böylece daha kişisel profillerin oluşmasını bu nedenle kullanıcıların daha net fikirlerinin oluşmasını amaçladık.
images
Zevkine net olarak IRC sohbet odalarında bulunan eski tip bilgisayar yazıları gibi görünen sohbet akışını düzenleme yöntemine geçtik. Renkli ve güncel emojiler ile duygularınızı daha iyi ifade etmenizi hedefledik. Her kullanıcının profile özel renklendirme sistemini ayarladık. Bu şekilde sohbet akışında daha fark edilir bir ayrım sağladık.
Sohbet odası olarak çevrimdışı mesaj gönderme sistemi ile Offline olan kullanıcıların , anlık mesajlarını almasını sağladık. Özel odalarda ücretsiz aramalar ile sesli ve görüntülü sohbet imkanı sağlamak için düzenlemeler yaptık. Böylelikle sohbet odalarında olmadığınız zaman , size mesaj atan kişilerin bildirimlerini alabilmenizi sağlamayı amaçladık.

.