bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
sohbet hoş

Hoş Sohbet Odaları

Hoşsohbet, Hos sohbet Odaları, Hoş sohbet Odaları, Hoş Chat

Hoşsohbet etmek belki de özlem duyduğumuz bir durum. Sohbet hoş kişiler deriz Kendisi ile sohbet etmenin keyifli, dinlenen kişilere verilen sıfattır. Güzel sohbetin ne olduğu kişiye göre değişir tabi ki. Verimli bir sohbetten anladığınız yada beklentinin ne olduğu her kişide farklı bir anlam taşır.

Kimisi dinlendiği, kimisi anlaşıldığı, kimisi akıl aldığı, kimisi bilgilendiği, kimisi sadece gülebildiği vs. sohbet çeşitlerinden hoşlanmaktadır. Sizler nasıl sohbetten hoşlanırsınız? Sanal sohbet ortamlarda aranan sohbet şekilleri klasikleri vardır.

  • Şamata Sohbet
  • Flört Sohbet

Şamata Sohbet

Bu tip sohbet arayışında olan kişiler, genellikle akşam sohbetçileri yada ofis de sıkılan kişilerin zaman geçirdikleri eğlenceli sohbet tipidir. Arayış yada beklenti olmadan, genel sohbet odalarında anonim sohbete ayak uyduran kesimdir. Yeni kişiler ile tanışır, sohbet eder, güncel durumdan bahseder, bu kişilerin sanal çevresi fazla olur. Kullandıkları sohbet odalarında tanınırlar. Dinleyen, konuşan sohbeti hoş kişilerdir. Kendi kabuklarına çekilmezler aktif sohbet halinde bulunurlar. Benim de sohbet ortamında, en sevdiğim kullanıcı tipi olduğunu söyleyebilirim.

Flört Sohbet

Bu kullanıcı tipi aslında şamata sohbet kullanıcısı ile aynı özellikleri taşır. Farklı olarak sohbet yoğunluğu bayan kullanıcı ise erkek, erkek kullanıcı ise bayan, yahut yönelimine göre değişim gösterir. Espriler, anlayışlar, dinlemeler havalarda uçuşur 🙂 Genel Sohbet odaları dışında özel sohbet odalarını da aktif şekilde kullanırlar. Sanal bir ilişkiye açık ve beklentisi vardır. Flörtüz bir sohbet içerisinde olurlar.

Sohbet odalarında her türlü sohbet ve kullanıcıları bulmak mümkündür? Her ne kadar sohbet ortamları karma olsa da sizler kendi sohbet tercihinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz dışında hiçbir sohbete katılmak zorunda değilsiniz. Rahatsızlık gibi durumlarda sohbet yetkililerinden yardım alabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz sohbet odalarında mutlaka Kurallar sayfası bulunur. Bu sayfa sohbet odası içerisinde belirlenen kuralları anlatır. Hangi sohbet odasını kullanırsanız mutlaka Kurallar https://zevkine.net/gizlilik/profil-bilgileri/kurallar/ sayfasını okumanızı tavsiye ederim.

Hoş sohbet etmek yukarda bahsettiğim gibi tamamen arayış ve ne istediğinize bağlı. Birine cazip gelen sohbet , bir diğeri için asla geçerli bir yöntem olmayabilir. Zevkine.net sohbet odalarında dilediğiniz şekilde sohbet edebilirsiniz. Hoşsohbetler dileriz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 1.540
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

Hoş Sohbet Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Hoş Sohbet Odaları yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?