bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odasına Ücretsiz Nasıl Giriş Yapılır?

Resimli sohbet ücretsiz giriş, Fotolu Sohbet, fotolu chat, fotolu çet odaları, Fotoğraflı sohbet, Resim gönderme özelliği olan sohbet odaları, Resimli chat yapma, Parasız resimli sohbet etme, Mobil resimli sohbet etme, Profil resimli chat

Profil Resimli Sohbet Etmek

Resimli sohbet odaları , birçok kişi aynı anda sohbet ederken resim ekleme, yollama yada kamera açma özelliğine sahip sohbet uygulamasıdır. Birçok yeni nesil sohbet uygulamaları hali hazırda bunu kullanmakta. Yeni gelişen uygulamalarda zaten bu özellikle tasarlanmaktadır. IRC tabanlı sohbet odalarına bu durum biraz farklı, veri taban ve aktivasyon kodlamalardan dolayı bu tür bir yenilik hiç tercih edilmedi. Türkiye’de IRC tabanlı ilk resimli sohbet appleti https://woovv.com/chat-applet tarafından tasarlandı.

Yapılan bu tasarlama ile IRC Komutları, işleyişi, girişi hiçbir değişime uğramadan restore edildi. Sonuç olarak göze güzel görünen ve yeni nesil sohbet uygulamaları ile kapışabilecek bir Chat platformu ortaya çıkardılar. Bizler ve birçok sohbet odasında bu appleti kullanmaya başladı. Yapanların eline ve fikrine sağlık diyoruz.

Gelelim bu sohbet odalarına nasıl giriş yaparız. Makaleyi okumaya kadar geldiyseniz yukarda bulunan Profil resimli chat tuşuna tıklayarak hemen ücretsiz sohbete başlayabilirsiniz. Başka uygulamalar tercih edecekseniz Google arama motoruna Resimli Sohbet yazarak aratma yapabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum biraz vakit geçirmek amacım diyorsanız Google arama motorundan giriş yapmanızı tavsiye ederim. Tercih ettiğiniz yerde sohbet edip ortamı beğenmeniz durumunda mobil cihaz kolay uygulamalarını da indirebilirsiniz.

Global kurumların sohbet uygulamalarının %84 ü ne yazık ki resim ekleme, fotoğraf yollama, kamera açma, sesli konuşma hizmetleri için cüz’i de olsa bir üyelik paketi almanızı şart koşmaktadır. Hal bu durum olunca IRC sohbet odalarını tercih eden kullanıcı sayısı büyük kitleye ulaşmakta. Ücret ödemeden kayıt derdi olmadan anında sohbet etme imkanı sunan platformlar her daim daha güvenli diye düşünüyorum.

Resimli sohbet etmek istiyorsanız kısaca demem o ki, ücret ödemeyin kayıt derdi bilgi doğrulama sıkıntılara girmeden direkt ve kolay sohbete katılmak en zevklisi. Zevkine.net olarak kullanıcılarımız için hizmet verirken asıl hedeflediğimiz en büyük kriteri bu şekilde belirledik. Zamanımızın kısıtlı hayatı dolu dolu yaşamamız gereken anda prosedür yada maddi kısıtlamalara takılmadan en güzel şekilde sohbet imkanı sunmak. Aynı amaç ve düşüncedeysek sizleri de aramıza bekliyoruz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 621
Etiketler

Resimli Sohbet Odasına Ücretsiz Nasıl Giriş Yapılır? ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Resimli Sohbet Odasına Ücretsiz Nasıl Giriş Yapılır? yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?