bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
profil resimli sohbet

Profil Resimli Sohbet Odaları

Resimli Chat Sohbet Odaları, Profil Resimli Sohbet Odalarına Giriş, Ücretsiz Profil Resmi Eklenen Siteler, Eşli Sohbet, Javasız Profil Resimli Sohbet Chat Odaları, Mobil profil resimli Sohbet Odaları, Telefondan Sohbet, Telefondan Resimli Profilli Sohbet Odaları

Profil resimli sohbet odaları alışılmış sohbet odalarının aksine daha renkli, daha anlaşılır ve net görselliğe sahip sohbet odalarıdır. Bu tür sohbet odaların da amaç ve işleyiş aynı olsa da yenilenen özellikler sayesinde tanışmak artık daha kolay. Kullanıcılar tarafından fazlaca tercih edilen bu sohbet odalarının üye sayıları da geniş kitlelerdedir. Her yaş ve şehirden katılım sağlanan bu odalara mobil cihazlara uyum özelliği sayesinde erişim imkanı kolaydır.

Profil Resmi Nasıl Eklenir?

Profil resim ekleme özelliği olan uygulamalarda genellikle kayıtlı yani şifreli rumuzlar olunması istenir. Bunun nedeni rumuzun tek kişi tarafından kullanılmasını sağlamaktır. Kayıt ve şifrelediğiniz rumuzlar (Nickname) tarafınıza ait olup, ikinci kişiler tarafından kullanılamaz. Bu nedenle profil resminiz güvence altına alınır.

Şifreleme işleminden sonra uygulamada bulunan hazır noname resimleri yada istediğiniz resmi seçerek kayıt edebilirsiniz. Profil resim ekle işlemine detaylı şekilde https://zevkine.net/gizlilik/profil-resim-ekleme/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Profil Resmi Ekleme Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Profil resmini eklediğiniz de uygulamaya göre, yönetim tarafından Onay süresi olan platformlar da bulunmaktadır. Bu tür uygulamalar da siz yükleme yaptıktan sonra sohbet odası yöneticileri tarafından resmin uygun olup olmadığı kontrol edilir . Eklemek istediğiniz resim uygun ise onaylanır .

Resim ekleme sırasında Cinsel, alkol, sigara ,şiddet içerikli ve özendirici resimler eklememeye önem vermeniz onay sürecinde sorun yaşamamanız adına önemlidir. Tabi ki resim seçiminiz uygulamanın sohbet akışına da bağlıdır.

Ayrıca resim ekleme sırasında siyasi , holigan zaman zaman takım belirtilen resimler de onaylanmaya bilir. Onaylanmayan resimler için #help kanallarından bilgi alabilir. Uygunsuzluk tespiti halinde resim değişip tekrar yükleme yapabilirsiniz.

Tabi ki bu durum onay beklemeden anında online eklenen resimli Chat odalarında değişmektedir. Bu tür uygulamalar da resim yüklemeniz anında sisteme geçer, ancak içerik olarak uygun olmayan resimler de yazılı ikaz alırsınız. Resim değiştirmeniz beklenir. Resim değişimi olmaması durumda yönetim tarafından nickiniz geçici yada kalıcı süre ile kullanıma kapatılır ve resmini silinir.

Profil Resimli Sohbet Odaları
Profil Resimli Sohbet Odaları

Yukarıda bulunan resim örneklerine göre zevkine.net sunucularından Profil resmi ekleme işlemini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Alışıla gelen sohbet uygulamalarından sıkıldıysanız sizleri de bekliyoruz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 1.163
Yazı kategorisi : Genel
yorum 6 yorum yapıldı
Etiketler

Profil Resimli Sohbet Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Profil Resimli Sohbet Odaları yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?