bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz

Canlı Sohbet Odaları İle Anında Chat İmkanı

Canlı Chat Odaları, Gerçek kişiler ile canlı sohbet, Canlı Odalara Giriş , Ücretsiz Canlı Sohbet Odaları , Canlı Sohbet ile Arkadaş Bulma , Canlı Sohbet Odaları Neler , Üyelik Gerektirmeyen Canlı Odalar Hangileri?

Canlı Sohbet Odaları ; Aktif üyeleri bulunan anında iletişime geçeceğiniz kullanıcıları bulunan sohbet odalarıdır. Bu sohbet odalarında bir yada birden fazla sohbet odaları bulunmaktadır. Global (Tüm kullanıcılara açık ) odalar , Özel (2 kişiye açık ) odalar bulunmaktadır.

Global Canlı Sohbet Odaları

Global Odalar; Sohbet sitesine girdiğiniz an gördüğünüz sayfadır. Tüm kullanıcılarının rumuzlarını ekranın sağ yada sol tarafında listeli şekilde görmenizi sağlarlar. Genel sohbetin yapıldığı kullanıcıların ortak konularda konuştuğu yada ilk tanışmanın olduğu alandır. Bu odaların isimleri genellikle #Sohbet , #Chat gibi alışılan temel kavramlar olan tanımlanır.

Yeni gelen kullanıcıların girişleri ve isimleri bu odaların ekran sayfasında görüntülenir. Oda düzen ve sohbet akışı uygulama tarafından belirlenen kişiler tarafından kontrol edilmektedir. Bu tür global odalar da argo , siyasi , cinsel , şiddet , hakaret içeren sohbetler yapılamaz. Bu gibi durumlarda oda sorumluları tarafından kullanıcı uyarılır gerekli görülen durumlarda sohbet odasından uzaklaştırılır.

Özel Canlı Sohbet Odaları

Özel odalar sohbetinden hoşlandığınız , tanışmak istediğiniz kullanıcılar ile kendi isteğiniz ile açtığınız odalardır. Bu odalar da oda sorumlusu bulunmaz. Sohbet kişiye özeldir ve kayıt altına alınamaz. Bu odalar da sohbet akışı ve içeriğinizi kendiniz belirlersiniz. Uygulama tarafından yasaklanan başka bir uygulama isimleri geçen spam kelimeler dışında herhangi bir sohbet yasağı bulunmamaktadır. Reklam içeren sözcükler alt yapı tarafından hazırlanan kodlar nedeni ile karşı tarafa ulaşmadan spam içerik olarak uygulama tarafından kısıtlanır.

Özel sohbet odalarında partneriniz ile sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Ses ve resim gönderebilirsiniz. Bu tür paylaşımlar zevkine.net sohbet odaların da kayıt altına alınmaz ve depolanmaz. Partnerlerden herhangi birinin uygulamadan çıkması ile özel oda kapanır. Ancak sizin gönderdiğiniz yazılı , sesli , görüntülü mesajlar partneriniz tekrar online olduğunda (Kayıtlı sifreli kullanıcılar için geçerlidir.) uygulama tarafından iletilir. Bu tür hizmetler için herhangi bir ücret talep edilmez.

Kameralı Sohbet Özelliği Nasıl Kullanılır

Kameralı sohbet özelliği sadece özel odalar da kullanılır . Birden fazla kişi ile kameralı şekilde konuşabilirsiniz. Bu özellik için kullanıcı adınızın kayıtlı ve şifreli olmasına gerekmemektedir. Sadece kameralı sohbet edeceğiniz kullanıcının ve sizin ”kameraya izin ver” butonuna tıklamanız yeterlidir. Görüntülü konuşma çağrısı gönderdiğiniz kişinin kabul etmedi ile konuşmaya başlayabilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 702
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

Canlı Sohbet Odaları İle Anında Chat İmkanı ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Canlı Sohbet Odaları İle Anında Chat İmkanı yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

  • Çok güzel bir ortam, seviyeli ve oldukça modern bir atmosferde sohbetin zevkine vararak, güzel arkadaşlıklar kurarak chat yapabileceğiniz en doğru adres. Kanal sahiplerinin içtenliği, samimiyeti ve kullanıcılara olan saygılarıda çok güzel.Bu hoş ortamda olmayan kesinlikle pişman olur.Sesli,görüntülü bu harika chat sitesinde arkadaşlıklar, güzel aşklar kaçınılmaz. Hiç zaman kaybetmeden sende hemen katıl aramıza.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?