bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
sohbet odaları listesi

Sohbet Odaları Listesi ile En Doğru Tanışma

Sohbet Odaları Listesi ,Sosyal sohbet siteleri ,düzgün sohbet siteleri , Sohbet siteleri 2021 ,Tanışma siteleri , Lavinsta , En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri , En iyi sohbet siteleri , Arkadaş sohbet sitesi , Türkiye arkadaşlık siteleri , İnternetten arkadaş bulma siteleri , Kolay arkadaş bulma siteleri , Flört siteleri , Tanışma siteleri

Sohbet odaları siteleri , kullanıcıları her yaş ve kesimden olan , ülke fark etmeksizin birçok kişi tarafından kullanılan sohbet platformudur. Tercihler , arayışlar ve uygulamalar değişik olsa da amaç her zaman sohbet etmek yeni kişiler tanımaktır.

Günümüz de sosyalleşmenin tamamen internet üzerinden yapıldığını düşünürsek . Artık tanışmak , ilişki kurmak , arkadaş edinmek de çoğu zaman ilk adımı sanal sohbet ile başlıyor. Bunlar instagram , facebook , tinder , twitter en çok kullanılan uygulamalar olsa da ciddi anlamda sohbet odalarını kullanılan kişiler bulunmaktadır. Bunların en önemli sebeplerinden bir tanesi bahsedilen uygulamaların ful özelliklerinden yararlanmak için ücret istenmesidir. Uygulamaları kullanmaya başlandıktan bir süre sonra ne yazık ki ücretli hale dönmektedir.

Uygulamaların isimleri , içerikleri değişik olmasına rağmen , kullanıcıların ortak amacı yeni insanlar tanımak. Sizlere bugün sohbet odalarında bulunan oda isimleri ve kullanıcı sayılarını görmenizi sağlayan kısa komut bilgisi vereceğim. IRC sohbet tabanlı sohbet odalarında /list yazdığınız zaman , bunu herhangi bir sayfaya yazmanız yeterlidir. Kullanmış olduğunuz Sohbet Odaları Listesi ‘ni görürsünüz. Her odanın karşısında anlık online olan kullanıcı sayısı verilir.

* #zevkine 33 :Kameralı özel sohbet için Kamera ‘ya izin veriniz.

* #wowfm 35 :. .ılı.ıl.ı . Yayında su an Buray bulunmakta ve istek paneli ACIK! Çalan parça HANDE YENER Emrine Amade Bizi

* #Kelime 44 :zevkine.net #Kelime Kanalımıza Hoş geldiniz. İyi Oyunlar Dileriz.

Yukarıda örnek verdiğim şekilde Oda ismi , Oda sayısı , Oda’nın içeriği hakkında kısa yazılar yada Oda mesajı bulunmaktadır. Bu bilgiye erişmek için üyelik gerkmektedir.

Sizlerde kullandığınız uygulamada en doğru ve hızlı sohbet için , kaç sohbet odası olduğunu hatta kullanıcı sayılarını öğrenebilirsiniz. Bu şekilde daha net ve size hitap eden yerler de sohbetinize devam ederek yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Zevkine.net sohbet odaları 25 Genel sohbet odaları ile sizlere en doğru sohbeti sunmaktadır.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 727
Yazı kategorisi : Genel
yorum 7 yorum yapıldı
Etiketler

Sohbet Odaları Listesi ile En Doğru Tanışma ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Sohbet Odaları Listesi ile En Doğru Tanışma yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?