bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz

Parasız Görüntülü Sohbet

Kaliteli parasız sohbet odaları , Parasız sohbet siteleri hangisidir, Ücret ödemeden sohbet etme , Vip üyelik gerektirmeyen görüntülü sohbet odaları , Parasız sohbet uygulamaları listesi ,

Parasız görüntülü sohbet odaları kar amacı gütmeyen sohbet uygulamalarının , kameralı sohbet hizmetlerini de etkinleştirmeleridir. Sohbet odalarında yazılı iletişim her ne kadar klasik olsa da bu durum hızla değişmektedir. Artık birçok uygulaması sesli ve görüntülü konuşma imkanı sağlıyor.

Parasız görüntülü sohbet odaları dediğimiz gibi birçok uygulama bu hizmeti vermektedir. Ancak birçok uygulama da bu hizmet için ek bir ücret yada platinium ,vip , gold gibi üyelikler gerekmektedir. Bu ücretler minimum tutarlarda aylık olarak uygulamaya ödenmektedir. Çok ciddi miktarlar olmasa da bazı uygulamalar bu ücretleri dolar yada euro üzerinden bile almaktadır.

Mobil yükleme ile playstore yada app market ‘den satın alabiliyoruz. Ancak web üzerinden mobil cihazlara indirimi sağlanabilen sohbet odalarında bu durum pek yaşanmamaktadır. Bu sohbet odaları bizlere ücretli uygulamaların sunduğu hizmetleri sağlamakla kalmıyor. Ayrıca ücretsiz hizmet veriyorlar. Bu gibi sohbet odalarına bilgisayar yada mobil cihazlarından girebilirsiniz. Nick kayıt işlemini bir kez yapmanız durumunda , şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca kayıt olmadan da sohbet odalarının tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Parasız Görüntülü Sohbet Hizmetleri

Bu sohbet odalarında , sizlerin profil oluşturması adına resim ekleme butonları mevcuttur. Ayrıca sohbet odası kullanıcılarını arkadaş olarak ekleyebileceğiniz bir arkadaş listesi bulunmaktadır. Listenizdeki arkadaşların çevrimiçi olup olmadığını takip edebilir , sohbet odalarına giriş yaptığında bildirim alabilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı olan nicklere mesaj bırakabilirsiniz.

Özel iki kişilik odalar da sohbet edebilir , ses gönderebilirsiniz ayrıca resim atabilirsiniz. Bunun yanı sıra kameralı ve sesli konuşma özel olarak yapabilirsiniz.

Eğer müzik kulağınız ve sohbetiniz de varsa , bu sohbet odaların da canlı yayınlar yapabilirsiniz. Konuk olabilir , kendi formatınızda müzik yayınları yapabilirsiniz. Tecrübe aranmaksızın , sadece istemenizle eğitimlerin verildiği bu hizmet de ücretsizdir.

Parasız sohbet odaların da , bizlerin sohbet etmesi için gereken her şey düşünülmüş. Bizlerin yapması gereken tek şey , cihazımızdan bu sohbet odalarına girerek yen kişiler tanımak. Eğlenmek , tanışmak , sohbet etmek zevkine.net sohbet odaların da bu hizmetlerden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. O halde CHAT butonuna tıklaman yeterli . Sohbetimize katıl.

parasız görüntülü sohbet
parasız görüntülü sohbet
önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 601
Yazı kategorisi : Genel
yorum yorum yok
Etiketler

Parasız Görüntülü Sohbet ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Parasız Görüntülü Sohbet yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?