bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
Tinder Sohbet Uygulaması Benzerleri

Tinder Sohbet Uygulaması Benzerleri

Tinder Nedir? Tinder gold nedir? Tinder plus üyelik nedir?

Tinder Sohbet ; Dünya çapında flört amacı ile kullanılan bir uygulama. Uygulamada kullanıcıları resimleri veya profillerine göre beğeniyorsanız sağa , beğenmediyseniz sola kaydırıyorsunuz. Eğer sağa kaydırdığınız kişi de sizi sağa kaydırıyorsa tinder sizleri eşleştiriyor ve iletişime geçebiliyorsunuz.

Tinder Sohbet yukarıda bahsedilen hali ile mükemmel bir uygulama gibi gelin daha derine inelim. Tinder ‘da profil açıp resim ekleyebilir kişiler ile tanışmak için beğendiğiniz kullanıcının da sizi beğenmesi gerekiyor. Ben beğendim tanışayım yok. O kişi sizi sağa kaydırmadığı sürece maalesef iletişim kuramıyorsunuz. Uygulama iki kullanıcının da birbirlerini beğenmesi ile eşleşme sağlıyor. Tabii burda devreye giren önemli bir unsur var. Tinder ücretli yani plus ve gold üyelikler. Bu üyeliklerden birine sahip değilseniz sabaha kadar sağa kaydırsanız da eşleşme sağlamak pek mümkün olmuyor.

Tinder Sohbet Plus ve Gold üyelik

Tinder ‘da bulunan aylık 12-24 TL arasında olan bu üyeliğe sahipseniz , karşılıklı beğeniden sonra tinder sizi eşliyor. Ayrıca profili açık ama aktif olarak kullanmayan kullanıcıları da göstermiyor. Ücretsiz üyelik de aylarca eşleşme beklerken , ücretli üyeliklerde birçok eşleşme yaşayabilirsiniz. Yani ne kadar çok para o kadar çok kişi ile tanışma imkanı 🙂

Sağa yada Sola kaydırdığınız üyeleri vazgeçip geri alabiliyor , süper like atabiliyorsunuz. Eğer uygulamaya yıllık verebilecek 300-600 tl arasında bir bütçeniz varsa birileri ile tanışmanız oldukça muhtemel.

Tinder Sohbet Uygulamasına Benzer Sohbet Odaları

Tinder’i kısaca anlattık , gelelim benzer uygulamalara tinder bize resim profil gibi görsellerle kişiler tanıtıp , beğenimize göre ve paramıza göre hadi al tanış diyor. Ancak birçok sohbet odası ücretsiz üyeliklerle resim ekleme, kameralı konuşma , kullanıcı çevrimdışı durumdayken mesaj atma en önemlisi sağa sola kaydırmadan direkt sohbet imkanı sunuyor.

Bu sohbetler için ayrıca özel iki kişilik odalar bile veriyor. Hal bu durumdayken Tinder’da aylarca biri beni sağa kaydırsın diye beklemek benim için çok da mantıklı gelmiyor. Ki bazen dışına bakıyoruz taş içine bakıyoruz boş 🙂 O yüzden iletişime geçmeden birini yaftalamak bana göre biraz risk .

Tinder Sohbet uygulaması kullanıp aylarca eşleşme mesajı bekleyen tüm sohbet severlere zevkine.net sohbet odalarını tavsiye ediyorum. Sohbet etmek maddi , fiziksel , manevi özellikleri göre imkan olarak sunulmamalı . Sohbet herkesin her kesimin hakkı . Güzel sohbetler de buluşmak dileği ile 😉

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 418
Yazı kategorisi : Genel
yorum 2 yorum yapıldı
Etiketler

Tinder Sohbet Uygulaması Benzerleri ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Tinder Sohbet Uygulaması Benzerleri yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?