Dj Sohbet Odaları

Dj Sohbet , Canlı Radyo , Canlı Radyo Dinle , Canlı Dj Performans

Dj Sohbet odaları , sohbet ederken ayrıca bizlere kaliteli yayınları , söyleşileri , konukları ile sohbetimizi eğlenceli hale getiren sohbet odalarıdır. Zevkine.net olarak kaliteli yayıncıları ile sizler sohbet ederken en güzel melodiler ile sizlere eşlik etmektedir. Gelin dj’lerimizi tanıyalım.

SedA-YayındA

SedA-Yayında programı , müzik dinletisininden daha çok sohbet ortamının olduğu bir yayıncıdır. Yayın saatleri genellikle 20:00-22:00 arasında , yayınlarında istek şarkılara yer vermektedir. Slow ve pop parçalardan oluşan bir konseptin yanı sıra sohbet kullanıcılarından yayına konuk almaktadır. Her yayında belirlenen konu üzerinden , sohbet odalarından katılım ile program sunmaktadır.

dj sohbet odaları
Dj Sohbet SedA-YayındA

Dj-Aybuke

Dj- Aybuke gece yayıncılarından , yayınlarında tam bir müzik ziyafeti vererek şarkıları fazla kesmeden sizleri başka dünyalara götürmektedir. Yayın formatı Slow ve Özgün müziklerden oluşmaktadır. Gündüz yayınlarında hareketli Ankara oyun havaları ile içiniz kıpır kıpır yapmaktadır. Yayın saatleri genellikle 22:00-00:00 ‘dir.

dj sohbet odaları
Dj Sohbet Aybuke

Dj-Kelebek

Dj-Kelebek gece yayıncılarından tam bir rap tutkunudur, yayını da genellikle türkçe rap ağırlıktır. Yayınlarında istek şarkılarınıza yer verirken ,yeni rap parçaları ile tanışmanızı sağlar. Yayın saati genellikle 01:00-03:00 ‘dir.

dj sohbet odaları
Dj Sohbet Kelebek
Buray

Buray gurbetçi yayıncılarından bir tanesi , yayınlarında daha çok yabancı müzik formatı bulunmaktadır. İstek şarkılarınıza yer verirken , sizlere slow yabancı müzik eşliğinde muhteşem bir sohbet imkanı sunar. Yayın saatler genellikle 18:00-20:00 ‘dir.

dj sohbet odaları
Dj Sohbet Buray
Samuray

Samuray gündüz yayıncılarından sizlere Türk sanat ve özgün müzik konusunda oldukça geniş bir arşivle müzik şöleni sunar. İstek şarkılar ile sizerleri yayınına dahil edip , sohbetinizin en verimli şekilde geçmesini sağlar

Dj Sohbet Samuray

Lordum duygusal ve melankolik yayınları ile duygusal durumunuzu değiştirmeyi başarır. Yayınlarında şiirler okuyarak en romantik şarkılar ile gönlünüzü fetih etmeyi başarır.

dj sohbet odaları
Dj Sohbet Lordum

Erden-Yayında

Erden sizlere en komik saatlerinizi geçirmeyi hedefler, yayını dinlerken gülmekten yazmaya fırsat bulamazsanız. Yayın saatleri genellikle 20:00-22:00 ‘dir. Konukları ile sizleri eğlencenin dorularına ulaştırır.

dj sohbet odaları
Dj Sohbet Erden-Yayında

Sizlerde müzik ve canlı djler dinleyerek , sohbet etmek isterseniz hemen chat butonuna tıklayarak bizlere katılabilirsiniz. Yeni kişiler tanırken , birbirinden kaliteli yayıncılar dinleyip , yayınlara konuk olabilirsiniz.

SedA
makale yazarıMakale Yazarı :
like11 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum8 yorum
linkLink : Dj Sohbet Odaları
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?