bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
Chat Alternative Odaları

Chat Alternative Odaları

Chat Alternative Odaları ile Canlı görüntülü sohbet uygulamaları şeklinde bir arama yaptığınız zaman sizlerle Google üzerinden verilen sonuçları hızlıca incelemek isterim.

‘’ Azar, Ablo, Monkey, Omegle, Ome TV, ازار ve Joi gibi HOLLA, sadece ekrana dokunarak yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar! HOLLA, çevrimiçi sohbet, canlı görüntülü sohbet, rastgele görüntülü sohbet, yabancılarla sohbet etmede sürprizlerle dolu, çünkü kimlerle arkadaş olacağınızı asla tahmin edemezsiniz! ‘’ şeklinde janjanlı bir vurgulama ile playstore sizleri karşılamaktadır.

Chat Alternative Odaları Şuan bu aramayı yapan kullanıcıların yukarıda bahsedilen uygulamalardan en az bir tanesini denemiştir. Peki, playstore’nin bahsettiği bu uygulamaların orta özellikleri nelerdir. Bunun içim bir inceleme yapalım.

Omegle; mesela youtube’da baktığınızda binlerce youtuber tarafından omegle dayı ifşaları, omegle gece ifşa gibi saçmalıklarla binlerce izleme alan videolar görmek mümkün. Sohbet etmek için girip kamera açan kişilerin birçok (ki bu oran azımsanmayacak kadar fazla ) trollenmesi ve bunların video olarak sunulması gerçekten güvenilirlik açısından kesinlikle tercih etmeyeceğim ilk sıralamada gelen bir sohbet uygulaması.

Azar sohbet; ciddi reklam çalışmalarının yapıldığı bu uygulama ilk dönemlerinde ciddi ses getirse de güncel dönemde eski popülerliğini kaybetti. Şikâyet var sayfasında binlerce şikâyetin yer aldığı uygulama örnek olarak;

‘’w…. 6 gün önce (K.v.k nedeni ile şikayet eden kişi ismi verilmemektedir.)

Kesinlikle satın aldığımız altınlar boş yere kullanılarak düşürülüyor. Bot hesaplan internet sorunu veya gereksiz kişiler yüzünden altınlarımız boşa gidiyor. Koskoca azar bunun takipçisi olamıyor. Defalarca hareket içerikli sözlü tacizler olup hesaplar kapanmamaktır.’’

Holla Chat incelemesinde ise sonuç gerçekten değişmiyor sürekli bir jeton elmas problemi. Bir kullanıcı şikâyetini inceleyelim.

‘’M….. T……

12 Mart 2022

Merhaba 12.03.2022 tarihinde uygulamanızdan 400 jeton satın aldım. Ancak hata ekranı verdi ve bende düzelir diye aynı işlemi 2 defa daha tekrar ettim. Ancak jetonlar hesabıma yüklenmedi. Ve banka hesabımdan 35.99 TL tutarında 3 defa para çekilmiştir. Ürününüzde elime geçmemiştir. Ellimde her türlü kanıtıda mevcuttur. Ürün iadesi ile paramın hesabıma tekrardan yatırılmasını rica ediyorum .’’

Chat Alternative Odaları Bu tip Canlı Görüntülü Sohbet Uygulamaları ile neden insan kendini bu derece strese sokar anlamamaktayım. Sürekli elmas almanız J Jeton almanız gereken sistem 80’ler döneminde ankesörlü telefon döneminde kapandı. Bu tip uygulamalar yerine daha çok Google üzerinden erişim sağlanan sohbet sitelerini girmenizi ve ücret ödemeden sohbet edilen yerleri tercih etmenizi öneririm. Jetonsuz sohbet odalarında görüşmek dileği ile ..

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 250
Yazı kategorisi : Genel
yorum yorum yok
Etiketler

Chat Alternative Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Chat Alternative Odaları yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?