bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
gabile sohbet

Gabile Sohbet

Gabile Sohbet Nedir?, Gabil tam sohbet, Gabile mobil Sohbet, Gabile Sohbet Girişi, Gabile Sesli Arkadaşlık, Gabile Görüntülü Giriş.

Gabile sohbet nedir? Devamlı gördüğüm bir arama olduğu için merak edip internet üzerinden bir arama yazdım. Sürekli gabil sohbet, gabile diye hemen bu araştırmayı sizlerde de paylaşmak isterim.

”Gabile, LGBT kullanıcılara yönelik merkezi İstanbul’da bulunan üyelerine arkadaşlık, partner, sohbet ve cinsellik arayışı sunan Türkiye’nin en büyük eşcinsel arkadaşlık portali ve LGBT sosyal ağı. 1999 yılında açılmıştır” der Vikipedi sözlük anlamı olarak.

Orjinal açılış sitesi olan gabile.com “5651 sayılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal değerlendirme sonucunda; bu internet sitesi (gabile.com) hakkında telekomünikasyon iletişim başkanlığı’nın 02/10/2009 tarih ve 421.02.02.2009-272446 nolu kararı gereğince idari tedbir uygulanmaktadır.” notuyla yasak siteler listesine katılan sitedir.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 251
Yazı kategorisi : Genel
yorum yorum yok
Etiketler

Gabile Sohbet ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Gabile Sohbet yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?