Mango Görüntülü Sohbet Chat Odaları

Mango Görüntülü Sohbet Chat Odaları

Canlı Saray, Mnogo, Omegle, Has Tv Görüntülü, Omegle Tv, Rastgele Görüntülü Chat, Omegle Troll Chat, Chat Rulet, Ome TV, Kızlarla rastgele çevrimiçi sohbet,

Mango görüntülü Sohbet; ‘’Eğlence yaşam tarzına ve yayın yapan sunucuların akışına odaklanan küresel bir canlı yayın platformudur’’ şeklinde kendisini tanımlamaktadır.

Ve devamında ‘’Harika canlı akışı izleyin, dünyanın her yerinden insanlarla canlı sohbet edin, her zaman ve her yerde canlı videoda arkadaş olun ve arkadaşlarınızla buluşun, yeteneğinizi göstermek ve bir sonraki sosyal medya ünlüsü olmak için canlı yayın yapın ‘’diyerekten açıklamasını bitirmektedir.

Uygulamanın kendini anlatım tarzı ile aslında bir sohbet uygulamasından daha çok videolu canlı yayın olduğu anlaşılıyor. Ancak Google play uygulama üzerinden kullanıcı yorumlarına bakılır ise.. Dünyanın her yerinden dedikleri kesim Asya, Endonezya ağırlıklı bir yayın anlayışı.

Uygulamayı indirip kullanan kullanıcı yorumlarından ilk 5’ne şöyle bir göz attığımızda..

K…..A…..

Çok donuyor ve yayın geç açılıyor. Hâlâ aynı hiç bir değişiklik yok. Lütfen düzeltin. Kaç. Defa yorum yazdım niye düzelmedi. Bu son yorum daha yazmıyacam.

Ö….D…..

Neden diğer ülkelerin canlı yayınları yok sadece Endonezya ve Türkçe dil desteği ve görüntü kalitesi kötü donuyor bunun için 1 yıldız bu uygulama geliştirilmeli

B….. B……

Neden sadece Asya ülkeleri var. Diğer ülkeler neden yok. Yine de süper harika..

Yorumlara bakıldığında uygulamanın donduğu, tek tip ülkelerin yayınları olduğu ve canlı yayın açma esnasında devamlı problem yaşandığı anlatılıyor.

Geliyoruz ki en can alıcı noktaya buraya kadar bir ihtimal sohbet odası olduğunu düşünüyordum ancak aşağıdaki gerçek kullanıcı yorumundan sonra Tik Tok benzeri para ile yayın yapılan paran varsa sesinin çıkabileceği bir uygulama daha üretildiğini anlamış oldum ve uygulamayı indirip deneyimlemekten vazgeçtim.

Kullanıcı yorumu:

Siz her kimsemiz yönetici beyefendiler neden ödemeye karşılık gelen elması yüklemiyorsunuz. Dolandırıcı değilseniz cevap verin bilelim.

Ücretsiz sadece amacı sohbet etmek olan bir uygulama istiyorsanız sizleri Zevkine.Net’e bekleriz.

SedA
makale yazarıMakale Yazarı :
like8 okundu
kategoriKategori : Genel
yorum1 yorum
linkLink : Mango Görüntülü Sohbet Chat Odaları
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?