bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
yeni sohbet-new chat

Yeni Sohbet Odaları

Yeni Sohbet Odaları, 2021Yeni Sohbet Odaları, Yeni Chat Odaları, Yeni nesil Sohbet odaları, Sohbet siteleri 2021 yeni listesi, güncel aktif sohbet chat odaları, New chatroom

Yeni sohbet, yeni kişiler ile tanışmak en güncel sohbet odalarında binlerce kişiye ulaşmak artık çok kolay. Dilediğin yerden anında bağlan, profil oluştur ve hemen sohbet et. Yalnızlık çektiğin her anda kolayca ulaşabileceğin bu odalar ile yeni kişiler ile tanışabilirsin. Chat yapabilir, müzik dinleyebilir, oyun oynayabilirsiniz.

Zamanı nasıl geçirmek istediğiniz tamamen size kalmış. Çevrenizde olan biten binlerce olaydan uzaklaşmak. Sanal bir ortam da sohbet etmek düşünemeyeceğiniz kadar iyi gelebilir bazen. Real yaşamdan sıyrılıp, bazen sadece kafanızın içinde geçen düşüncelerden uzaklaşmak hatta anlamsızca izlemek bile rahatlamanın bir yolu olabilir. Yeni bir alan oluşturmak hatta herkesten uzaklaşacağın bir konfor alanı yaratmak ihtiyaç durumu şu anki koşullara.

Real hayatın binlerce sorunu, ortam, sosyal statü, etiket durumu derken sohbetlerimizde kendinizi ne kadar kısıtladığınızı fark ettiğiniz bir an oldu mu? Oysa ki insan doğasında düşündüklerini dile getirmediği her dakika içinde biriken yada sırtına aldığı bir parça yük gibi örmektedir. Ancak hayat koşullarında ve çevre faktörlerinde bazen düşündüklerimizi kısıtlı dile getiriyoruz. Çevremizin bize öğrettikleri, örf adet geleneklerimiz bizleri bazen kısıtlayabiliyor. Dünya hassas insanlar için cehennemdir. Sözü boşuna denmemiş olsa gerek.

Peki bunca düşünce içinde gerçekten tartışabileceğimiz, soracağımız, yargılanmadan kendiniz olabileceğiniz ortamında olsanız nasıl davranırdınız? Birebir Real hayattaki kişiliğiniz ile aynı sözcük öbeklerini bağlı muhabbet eder miydiniz? Şimdi şu kelimeyi yazsam kırılır, bana küser, belki bir daha konuşmaz gibi düşünceleriniz olur muydu? Yada hadi gülerlerse, yanlış bir kelime kurarsam, yarın tekrar geleceğim zaten şimdi durduk yere sorun çıkmasın gibi endişeleriniz olur muydu? Bu gibi düşünceler ve endişeler bağlı kalmak mı? Yoksa bağlı kalmamak mı daha sağlıklı tartışılabilir. Ancak içinizden gelen ile dışa vuranın farklı olması ne kadar sağlıklı oda başka bir tartışma konusu tabi ki.

Tamamen gerçek olmak kendin olmak demek tabi ki saygısız, düşüncesiz, vurdumduymaz olmak değil. İletişimin kaliteli olması düşüncenizi net daha doğrusu karşınızdakinin anlayabileceği şekilde dile getirmeniz ile ölçülür. Kendini ifade etmek, kendin gibi davranmak umursamazca hareketler ve sözler ile akışı bozmak anlamına gelmemelidir. Sanal ortamlarda bu durumlarda karşılaşmanızda kuvvetli ihtimaldir. İşte tam da bu noktada acaba sanal ortamda mi gerçek insanlar tanırız yoksa Real ortamda mi düşünmek gerekir.

Yeni sohbet odalarında birçok kişilik, üslup, kullanıcı tanıma ihtimaliniz var. Kendiniz olarak, kendisi gibi olan gerçek kullanıcılar ile tanışıp en kaliteli sohbetlerden tat almanızı umarım. Çeşitli chat odaları, her geçen gün aramıza katılan yeni kullanıcılarımız ile sizinle sohbet etmek için her daim buradayız.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 393
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

Yeni Sohbet Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Yeni Sohbet Odaları yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?