bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
seslifobi

SesliFobi

SesliFobi, Ortamburda, Chat10, Mobilyankı, Mobil makara, Teksesli, Sesli Sohbet Odaları, Tıkla Mobil Chat, Sesliyes

SesliFobi Sohbet odaları; Bay, Bayan 18 yaşından büyük tüm kullanıcılar sohbet edebildikleri sesli Chat odalarıdır. Chat yapmak denilince her ne kadar yazışmak aklımıza gelse de… İletişimin teknoloji üzerinden sağlandığını düşünürsek artık sesli sohbet etmek daha kolay. Düşünceleri yada duyguları yazılı anlatmak bazen zorlaşıyor. Bu gibi durumlarda ses tonu ile daha net ifade sağlanabilir.

Karşılıklı iletişim durumunda her daim yazışmalara dikkat edilmelidir. Gerek resmi, gerek sanal ortamlarda kullandığımız büyük küçük harf kuralından. Kelime sonuna eklenen harflere kadar her birisinin bir anlamı vardır. Sadece harfler de değil kullanılan noktalama işaretleri de anlatmak istediğimiz duyguları karşı tarafa yansıtabilir. Tüm bu bütünlemeler ne kadar işe yarasa da bazen kelimelerin anlatamadığı durumlar olmuyor değil. Bu gibi durumlarda iletişim sesli olarak devam etmesi en sağlıklısıdır.

Sesli sohbet odaları, Yazılı ve sesli yada sadece sesli olarak hizmet verebilmektedir. Yazılı sohbet sonrasında dilerseniz karşılıklı iki tarafında onay vermesi şartı ile sesli sohbet edebilirsiniz. Yada direkt sohbet odası girişinde sesli arama yaparak karşıda kullanıcının onayı sonrasında sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Birinci tercih her zaman daha güvenli daha sağlıklı sohbeti sağlamaktadır. Hiç tanımadığınız birinin sesli çağrısını kabul etmek yada ettirmek oldukça zor gibi duruyor. Oysa sohbete yazılı başlayıp, tanışmadan sonra ortak konuşacağınız konuları öğrendiğinizde sesli sohbete geçmek daha da kolay olur diye düşünüyorum. Diğer durumda sürekli imm şeklinde sesler duyacağınıza eminim 🙂 Bu durumu yaşadığınız da belki de gerçekten kaliteli ve güzel bir arkadaştan olabilirsiniz. Sohbet sesli yada yazılı her ne olursa olsun sizlere zevk vermesi lazım. Hoş sohbet etmek insanı her zaman mutlu eder.

Sohbetfobi sohbet odaları sanki, sohbet etmekten korkmak gibi. Ancak korkmayın yazılı sohbet ile tanışarak bazen kırk yıldır hayatınızdaymış gibi hissettiğiniz insanları tanıyabilirsiniz. Zevkine.net sohbet odaları olarak sizlere hem yazılı hem de sesli sohbet imkanı sunuyoruz. Chat’e Başla butonuna tıklayarak Şimdi ücretsiz deneyebilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 592
Yazı kategorisi : Genel
yorum 2 yorum yapıldı
Etiketler

SesliFobi ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

SesliFobi yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?