bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
Görüntülü Chat

Sanal Gizli Görüntülü Chat

Sanal Gizli Görüntülü Chat ,TV Görüntülü Chat , Freygo görüntülü sohbet ,Yabancı Görüntülü Chat , Rus Rastgele Görüntülü Sohbet ,Amerika Görüntülü Sohbet ,Random Sohbet

Sanal Gizli Görüntülü Chat etmek dostça arkadaşça sohbet ederek vakit geçirmek. İnternet neslinin en üst seviye de olduğu şu dönemlerde artık tüm sohbetler sanal olarak başlıyor. Bu duruma üzülmek mi? Yoksa sevinmek mi gerekli bilemedim. Sohbet etmenin daha doğrusu edilen verimli sohbetin birçok etkeni vardır. Ses tonu , vücut dili ,mimiklerimiz derken artık herşey bir slm ile başlıyor.

Zamanın hızlı geçmesi , yeni jenerasyonun fazlası ile sabırsız olması da sohbetlerin sanal ortama taşınmasının en büyük etkeni tabi ki.

Jenerasyon yeni olduğu için bizlerin alıştığı mirc sohbet , bu nesil için yetersiz. Hal böyle olunca tabi ki sohbet siteleri de gelişme ve güncelleme üzerine güncelleme yapmakta. Sadece sohbet siteleri mi? Alışveriş , sosyal medya , bilgi ve haber siteleri derken birçok alanda sohbet etme butonları ve yorum alanların da birçok kişiile iletişime girmek mümkün.

Yenilenen bu sanal sohbet ortamları , anlamış olmalı ki. Artık birçok sohbet odası kameralı , resimli , sesli uygulamalara geçti. Klasik ‘den vazgeçemeyen tabi ki var . Bunlar için de extra mirc programları olsa da birçok sohbet odası artık renkli. Resim eklenen , kamera açılan , sesli sohbet edilen birçok uygulama bulunuyor. Hatta hali hazırda gün geçmiyor ki yeni bir uygulama olmasın . Gündeme oturan popüler olduktan sonra da ücretli olan 🙂

Sanal Gizli Görüntülü Chat , bu uygulama da aynı şekil de random tıklayarak kameralı olan kişiler ile sesli konuşmanızı sağlıyor. Ancak biryere kadar sonrasın da tüm popüler uygulamalar gibi kesenin ağzını açmanızı bekliyor. Gold üyeysen daha çok kişi , hele bir de platiniumsan al sana bir sürü sohbet der gibi.

Sanal Gizli Görüntülü Chat, benzeri ama ücretsiz bir uygulama le arkadaş edinmek. Ama sohbet beni kesmez görmem konuşmam sesini duymam lazım diyorsanız. Zevkine.net sohbet odalarında bu imkanlardan hiçbir ücret ödemeden her an faydalanabilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 778
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

Sanal Gizli Görüntülü Chat ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Sanal Gizli Görüntülü Chat yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?