bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
Fotoğraf Atılan Sohbet Siteleri

Fotoğraf Atılan Sohbet Siteleri

Online mesajlaşma Siteleri, Fotoğraf yollanabilen Sohbet, Sohbet ederken Resim gönderme, Sanal Sohbet Fotoğraflı, Profil resmi nasıl eklenir, İrc Fotoğraflı Sohbet Sitesi

Fotoğraf atılan sohbet siteleri ,her ne kadar zorunlu gibi görünse de klasikten vazgeçemeyen sadece yazılı sanal sohbet odalarını kullanan kesim de azımsanmayacak kadar fazla. Ancak görsel olarak merak hissimizi gidermek , değişen nesil kuşakları özellikle Z kuşakları artık sohbetlerinde fotoğraf ve kameralı özellikleri fazlası ile kullanmaktadır.

Sohbet Siteleri Güvenli Midir?

Görsel ile görüşmek konuşmak yeni insanlar tanımak çok kolay , hatta fiziksel tercihlerimize göre kişiler bulmak da ayrıca bize bir avantaj sunmaktadır. Ancak hepimiz gizliliğimize önem vermekteyiz. Paylaşım yapılan resimlerin saklanma ve paylaşım durumları bizler için önemlidir. Ayrıca kullandığımız platformların güvenilirliği de ayrıca dikkat etmemiz gereken unsurlardır. Bu konu ile alakalı Zevkine. Net’in kullanıcıları için uyguladığı gizlilik politikalarına https://zevkine.net/gizlilik/ sayfasından göz atabilirsiniz. Bugün birçok öncü uygulamaların kişisel veri gizliliği bulunmaktadır. Ancak şahsi fikrim platform ne kadar ulusal düzeyde olursa gelir kaynakları da maalesef ki kullanıcıları oluyor.

Birçok öncü uygulamalarda ne yazık ki son dönemlerde , zincirleme bir bütünlük ve kullanıcı ayak izleri paylaşımları fazlası ile çoğalmaktadır. Verilerimizin , göz atma haritamız ne yazık ki paylaşılır durumdadır. Bu nokta da benim tercihim sohbet konusunda irc tabanlı özel bireylere bağlı sohbet odalarından yana olmaktadır. Hem birçok kişi iletişim kurabiliyorum , sesli , görüntülü hatta kameralı sohbet edebiliyorum ayrıca kişişel bilgi paylaşımı doğrulama kodları gibi özel bilgilerimi paylaşmama gerek kalmıyor. Arama yaparken bilgilerim depolanmıyor , anlamsız yüzlerce reklam trafiğinden de korunmuş oluyorum .

Gizlilik benim açımdan önemli olduğu için , sınırlarımı kendim belirleyerek sohbet edip yeni kişiler tanıyabiliyorum . Tabi ki kullanımınıza göre güvenliğinizi her zaman önce kendiniz belirlersiniz. Ancak optimize edilmediği ve başka uygulamalar ile mali telaş gütmediği için benim açımdan güvenilir olarak tam puan almaktadır.

Kullanımı Kolay Sohbet Odaları

Konumuzun özüne dönersek , ben sosyal platformda tanışmak ve sohbet etmek için daha çok irc tabanlı mobil yada bilgisayardan girebileceğim , telefonuma indirme zorunluluğu olmayan uygulamalar kullanıyorum . Fotoğraf yollayabiliyor , dilersem kameramı açıyorum . İster yazılı ister sesli edebiliyorum . Ben bunların hepsine yabancıyım derseniz https://zevkine.net/gizlilik/profil-resim-ekleme/ sayfasından resimli anlatım ile kolay şekilde fotoğraf nasıl eklenir öğrenebilirsiniz. Tüm hakimiyetin benim inisiyatifim de olduğu bu platformlar benim için kullanılışlı ve eğlenceli oluyor sizler içinde örnek görselleri aşağıda paylaşacağım. Aynı sohbet de karşılaşmak dileği ile..

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 1.598
Yazı kategorisi : Genel
yorum 3 yorum yapıldı
Etiketler

Fotoğraf Atılan Sohbet Siteleri ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Fotoğraf Atılan Sohbet Siteleri yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?