bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
clubhouse sohbet odaları

Clubhouse Sohbet Odaları ve Uygulaması

Clubhouse sohbet odaları, clubhouse mobil uygumala, clubhouse Türkçe odalar, clup house, club house giriş, clubhouse odalar, clubhouse ne demek, clubhouse indir, clubhouse nasıl girilir, clubhouse üyelik fiyatları, clubhouse benzeri siteler var mı? Dopdolu bir yazı ile clubhouse sohbet odalarını tanıyalım.

Clubhouse sohbet odaları ve uygulaması , son dönemlerde bilinmeze duyulan ilgi ile adından çokça bahsettiren bir sohbet uygulamasıdır. Peki bu uygulamayı bu kadar gündeme getiren nedir? Sohbet etmek hepimizin ihtiyacı olsa da bugünler de bunu fazlası ile karşılayan uygulamalar mevcut. Her dönem birçok rağbet gören uygulamalar gibi bu dönemin rövanşta olan uygulaması da clubhouse olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cluphouse sohbet odaları ve uygulamasını sizlerle beraber inceleyelim. Bu uygulamayı diğerlerinden farklı kılan belki de tek özellik davetiye ile giriş yapılmasıdır. Toplumsal düzene bakınca davet edilmek özel hissettiriyor bizleri hal böyle olunca da uygulamada gözümüzde değerlenmektedir. Diğer sohbet uygulamalarına göre belirgin özelliğinden bahsettiğimize göre içerik açısından sunduğu hizmetlere gelelim.

Clubhouse Sohbet odalarına ve uygulamasına girmek için herkesin bildiği davet sistemi var. Öncelikle kullanıcılarda birinin sizi davet etmesi gerekmektedir. Bu şekilde düşününce Türkiye’de fazla yaygın olmayan bu uygulamadan birinin davetini beklemek epey sürebilir bol şans hepimize 🙂 Uzun çabalar sonunda davet edildiniz , eğer davet edecek kişiler yoksa şu an bir challenge haline gelen sosyal medya platformlarından #benidavetet diye kendinizi ortaya atabilirsiniz 🙂

Davet edildik , bilgileri girdik ve sonunda uygulamadayız. Bu uygulama kullanıcılarına sadece sesli sohbet imkanı sunmaktadır. Twitter ve instagram gibi uygulamalara bağlanma özelliği bulunuyor. Tüm Dünya’dan kullanıcılar mevcut. İsterseniz 2 kişilik özel odada konuşmada yapabiliyorsunuz. İşte emek emek yana yana beni de davet et diye uğraştığımız uygulama hizmetleri bunlar. Çok gerekli mi ? Yada bu kadar çabaya değer mi tabi ki kullanarak deneyimlemek lazım.

Clubhouse Sohbet Odaları ve Uygulamasına Eşdeğer Sohbet Uygulamaları

Deneyimlerimden yola çıkarak sizlere birkaç eşdeğer sohbet odaları anlatacağım. Öncelikle karşılaştırarak gidelim Clubhouse bize ne sunuyor ne istiyor.

 • Davet edilme Şartı
 • Yalnız sesli sohbet imkanı
 • Özel oda ile iki kişilik sohbet imkanı
 • İnstagram , twitter uygulamalarına bağlanma özelliği
 • Mail , telefon numarası ile bilgi doğrulama üyelik şartı
 • Şimdilik ücretsiz

Ayrıca kısa bir dip not düşelim , clubhouse üye olurum tüm tayfayıda çağırırım diye düşünmeyin çünkü uygulama size sadece iki davetiye imkanı sunuyor. Uygulamada daha fazla zaman geçirerek davetiye hakkı kazanabiliyorsunuz.

Eşdeğer Sohbet Odaları

Sohbet etmek , sesli konuşmak gerekirse tanıdığınız kişiler ile goygoy ,şamata , gırgır yapmak , Dünya’dan yeni insanlar tanımak ise amacımız bu kadar zahmete değmeden daha çok hizmet veren uygulamayı kısaca anlatayım.

Öncelikle Sunduğu hizmetler ile başlayalım;

 • Davetiye beklemenize gerek yok
 • Sesli , yazılı , görüntülü Sohbet imkanı
 • Genel sohbet odalarının yanı sıra , özel sohbet odaları ve bu odalarda kamera açma ses gönderme , resim gönderme istemezseniz sadece yazılı sohbet imkanı
 • İnstagram , twitter bağlanma özelliği mevcut değil
 • Kişisel bilgi doğrulama istemez
 • Üyeliksiz sohbet odalarına giriş yapma , özel oda sohbeti kamera açma ses gönderme resim gönderme imkanı
 • Şimdilik değil devamlı ücretsiz 🙂

Ayrıca iki kişi davet etme sınırlaması yok sınırsız kişi çağırabilirsiniz . Sohbet ederken oyun oynayabilir , radyo dinleyebilir , canlı dj performanslarına eşlik etme imkanı da sizlere bonus .

Clubhouse Sohbet Odaları ve uygulamasına kısıtlı vaktimiz için biraz bizim toplumumuzu sıkar gibi geldi. Bilinmeze ve özel olmaya duyulan ilgi zamanla geçecek gibi. Zira biz toplum olarak birinin bizi çağırmasını beklemeyiz yapımıza ters 😀 Kimseden medet ummadan üyeliksiz , ücretsiz sınırsız sohbet odaları ile sizler de beklemeden Dünya’nın her yerinden kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca Davete gerek yok çık çık gel 🙂

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 604
Yazı kategorisi : Genel
yorum 4 yorum yapıldı
Etiketler

Clubhouse Sohbet Odaları ve Uygulaması ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Clubhouse Sohbet Odaları ve Uygulaması yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (4 Yorum)

 • Son zamanlarda oldukça ilgi çeken bir uygulama ismini çok fazla duydum. Zevkine sohbet odaları bana göre daha ilgi cekiçi geliyor ama. Kullanım alışkanlığı ve irc tabanlı olması benim için yeterli tavsiye ediyorum.

 • Cluphouse dan daha guzel bir sohbet odası tebrikler ???

 • zevkine.net sitesini ve kurucusunu tebrik ederim. Kaliteli sohbet sitesi

 • Sesli sohbet için benide ekleyin

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?