bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
bilgisayardan görüntülü konuşma

Bilgisayardan Görüntülü Konuşma

Bilgisayardan Görüntülü Konuşma ,Whatsapp arama nasıl yapılır , Skype konuşma , Facetime konuşma programları , whatsapp nasıl konuşulur

Bilgisayardan görüntülü konuşma pandemi döneminde sıkça kullandığımız bir iletişim kaynağı oldu. Sevdiğimiz kişilerle sohbet etmek yada yeni kişiler tanımak için son yıllarda en çok başvurduğumuz şey görüntülü sohbet. Bu sohbet imkanı sunan , farklı özellikler sunan birçok görüntülü sohbet uygulaması var. Bunlardan bazılarına bakalım.

Bilgisayarda kullanılan en sık uygulamalar WhatsappWeb , Skype , Google Duo , Facebook Messenger

Mobil cihazda kullanılan en sık uygulamalar Whatsapp , Skype , Facetime

Bunlardan birçoğu fazlaca güncel kullanılan ve herkes tarafından bilinen uygulamalardır.

Whatsapp görüntülü arama nasıl yapılır?

Öncelikle Görüntülü arama yapmak istediğiniz kişi ile aranızdaki WhatsApp sohbetini açın. Görüntülü arama ’ya dokunun. Kişi aramayı kabul ettikten sonra konuşmaya başlayabilirsiniz. Aramaya yeni biri eklemek için katılımcı Ekle tuşuna basın , Aramaya dahil istediğiniz kişiyi bulun, ardından EKLE ’ye’ye dokunun.

Skype görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Kişiler listenizden konuşmak istediğiniz kişiyi bulun , sohbet sayfasını açın , ardından üst kısımda bulunan ses yada video düğmesine tıklayın.

Facetime görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Facetime araması başlatmak için FaceTime uygulamasında sağ üstte bulunan + simgesine tıklayın.. Aramak istediğiniz kişiyi yada numarasını en üstteki giriş alanına yazın, görüntülü arama yapmak için video simgesine veya sesli arama için ses simgesine dokunmanız yeterlidir.

Uygulama indirmeden üyeliksiz bilgisayardan görüntülü konuşma uygulaması

Yukarıda bulunan tüm uygulamaları kullanmak için cihazınızda uygulamaların yüklü olması gerekmektedir. Ancak şimdi sizlere farklı bir uygulamadan daha bahsedeceğim. Zevkine.net Sohbet odası bu odada tanıdığınız yada tanımadığınız kişiler ile görüntülü konuşabilirsiniz. Uygulama indirme , üye olma , ücret ödeme olmaksızın yararlanabilirsiniz. Grup sohbetler için tanıdığınız kişiler ile sohbet odasına girebilirsiniz. Size özel sohbet odalarında birebir sesli yada görüntülü konuşabilirsiniz. Ayrıca bu odada tanıştığınız yeni kişiler ile de sohbet edebilirsiniz.

bilgisayardan görüntülü konuşma
bilgisayardan görüntülü konuşma
bilgisayardan görüntülü konuşma
bilgisayardan görüntülü konuşma

Sizlerde üyeliksiz , indirme yapmadan , ücretsiz sohbet için Chat butonuna tıklayarak sohbete ve konuşmaya başlayabilirsiniz. Binlerce yenilenen kullanıcıları ile tanışmak imkanı bulabilrisiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 1.178
Yazı kategorisi : Genel
yorum 19 yorum yapıldı
Etiketler

Bilgisayardan Görüntülü Konuşma ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Bilgisayardan Görüntülü Konuşma yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (19 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?