bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
pubg sohbet odası

PubG Sohbet Odası Mobile

PUBG Mobile Sohbet odası , PUBG sohbet var mı? PUBG sohbet odasına nasıl girilir? PUBG Chat tuşu , PUBG mesaj gönderme , PUBG Sohbet Ayarları, Pubg Sohbet Grupları

PubG sohbet odası nedir? Pubg Mobile erkek egemenliğinde olan mobil Gamer oyunlarından olsa da kadınlarında fazlaca oynadığı bir oyundur. Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlarda bir tanesidir. 400 milyon’ a yakın oyuncusu bulunan mobile oyundur. Oyunun Türkçe ismi Bilinmeyen oyuncunun savaş alanıdır. 23 mart 2017 yılında hayatımıza girse de Türkiye’de 2020 yılında gündem oldu.

Türkiye’de bu kadar çok kullanıcısın olmasından dolayı , sohbet ortamı da fazlası ile kullanılmaktadır. Oyun da kendi ekibinizi kurabilir ve tanışabilirsiniz. Fakat oyunda sohbet kısıtlı bir seviyede olmaktadır. Bu nedenle zevkine.net sunucusunda PUBG severlerin oyundan kalan zamanlarında sohbet etmeleri için özel bir oda kurmuştur.

Fazlaca zaman geçirdiğimiz mobile oyundan arta kalan zamanda , sohbet edebilirsiniz .Ayrıca oyun içerisinde olmayan resim gönderme , kameralı konuşma hizmetlerinden de ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Pubg sohbet odası

Pubg sohbet odaların da binlerce kullanıcı sizlerle sohbet etmek , oyunda ekip olmak için bekliyor. Sende sohbet odalarına katıl. Ekibini kur. Oyunu oyna .Tanış yeni arkadaşlar edin .

Tüm Dünya’yı saran bu oyun , günümüz de pandemi etkisi ile ile fazlaca kullanılsa da oyun dışında sohbet etmek amaçlı kullanıcısı azımsanmayacak kadar fazla. Sosyalleşmenin bu dönemlerde internet ortamın da olmasından dolayı ki , sadece sohbet odaları dışında da insanlar yeni kişiler tanımak istiyor. Zevklerinizin ortak olduğu kişileri tanımak sohbeti daha güzel kılmaktadır.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 530
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

PubG Sohbet Odası Mobile ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

PubG Sohbet Odası Mobile yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?