bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
ücretsiz online chat

Ücretsiz Online Sohbet Odaları

Ücretsiz Online Sohbet Odaları , Anında sohbet edecek kişiler , En büyük ve En güvenilir online sohbet sitesi , Chat 24 saat online sohbet odaları , Online Chat sitesi , Chat online ne demek? , Online live Chat , Online Chat Türkiye

Ücretsiz online Sohbet odaları ile zaman ve mekân fark etmeden yeni üyeler ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mobil cihaz, tablet , bilgisayar ile anında bağlanıp sohbet edebilirsiniz. Sohbet etmenin en hızlı ve kolay yolunu hemen keşfet.

Online sohbet odaları ; dünyanın birçok yerinden kullanıcıların kayıtlı yada kayıtsız rumuzlar ile sohbet ederken , görüntü , sesli iletişime geçtiği dev bir sanal buluşma platformu  olarak tanımlanabilir. Sohbet platformlarının kullanıcılarına sunulan değişime ve gelişime ayak uyduran bu sanal odalarını yakından inceleyelim.

Eski tip online sohbet  odaları ; Klasik ’den vazgeçemeyen IRC’yi ilk haliyle yaşama konusunda tutkun olan kullanıcıların tercih ettiği online sohbet odalarıdır. IRC sunucuların ilk hali olan kayıtlı , kayıtsız rumuz ile giriş yapabileceğiniz. Oyun ve radyo hizmeti sunan bu platformlarda genel, özel sohbet odaları bulunmaktadır. Tema ve tasarımları değişkenlik gösterse de sohbet odasına girdiğiniz de sağ kısım da kullanıcıların rumuzlarını görebilirsiniz. Renklendirmenin sık kullanılmadığı , resim ve emoji tipi ögelerin kullanılmadığı odalardır.

Yeni tip online sohbet odaları; İrc tabanlı olarak üzerinde yapılan çalışmalarla kayıtlı yada kayıtsız rumuzlarla giriş yapabileceğiniz, kullanıcı profili oluşturabileceğiniz online sohbet odalarıdır. Ücretsiz nick kayıt işlemi yapmanızın ardından profilinize resim yükleyebilir. Kullanıcılardan arkadaş ekleyebilir. Arkadaşlarınız online olduğunda bildirimle haberdar olabilirsiniz. Eski tip online sohbet odalarının yanı sıra özel sohbetlerinizde sesli ve görüntülü konuşarak , anlık resimler paylaşabilirsiniz.

Tüm bu bireysel hizmetlerinin yanı sıra , genel sohbet ortamın da durum ve duygu  ifade eden renkli emojiler le sohbetinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca tüm online sohbet odaları gibi oyun ve radyo hizmetinden yaralanabilirsiniz.

Eski yada yeni nesil olsa da , sohbet kişilerin tutkusu halindedir. Tarz , tutku , tercih ne olursa olsun ücretsiz katılabileceğiniz ücretsiz online sohbet odalarında , birbirinden güzel kaliteli kullanıcılarla anında online sohbet etme imkanınız bulunmaktadır. Sizler de şimdi ne istediğinizi belirleyerek sohbetimize katılabilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 375
Yazı kategorisi : Genel
yorum 4 yorum yapıldı
Etiketler

Ücretsiz Online Sohbet Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Ücretsiz Online Sohbet Odaları yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?