bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
Kameralı Sesli Sohbet Odaları

Kameralı Sesli Sohbet Odaları

Kayıt olmadan kameralı sesli sohbet, Aşk kameralı sohbet, Hastv Görüntülü Sohbet, Sesli Fobi, Ücretsiz Kameralı Sohbet, Yeni Kameralı Sohbet Siteleri

Kameralı Sesli sohbet odaları ; yazılı sohbetin yanında kameralı ve sesli özellik sunan sohbet uygulamalarıdır. Bu tür uygulamalar da özellikten yararlanmak için , kamera kullanımına izin vermeniz yeterlidir.

Bu tür kameralı sesli sohbet odalarında değişik özellikler mevcuttur. Bu şekilde 2 tür sohbet odalarıdır.

  • Kameraya izin verdiğiniz de tüm sohbet odasında bulunan kullanıcıların görmesini sağlayan
  • Kameraya izin verdiğiniz halde onayınız olmadan kullanıcının göremediği uygulamalar

Kameralı sesli sohbet etmek , iletişim kurmada bizleri bir adım öteye taşır. Yazılı iletişimler de ne yazık ki bazı kısıtlamalar , ifade zorlukları yaşanmamaktadır. Sonuçta noktalamalar , vurgulamalarla duygularımızı ifade etmemiz sınırlıdır. Mimikler ses tonu duygumuzu her zaman daha doğru ifade eder ve karşıya geçmesini sağlar.

Kameraya izin verdiğiniz de tüm sohbet odasında bulunan kullanıcıların görmesini sağlayan uygulamalar

Bu uygulamalarda sohbet odasına girdiğiniz zaman , kamera butonuna tıklayarak . Kamerayı aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonrasında profil resminizin olduğu yerde kameranız açılır. Genel sohbet odaları da dahil olmak üzere kullanıcı adınızı gören herkes görüntüye erişim sağlar. Kamerayı kapatmanız durumunda herkese görünürlük kapanır.

Sohbet odaları tüm güvenlik önlemlerini alsa da maalesef sanal sohbet ortamlarında istenmeyen durumlar da karşılaşılmaktadır. Bu nedenle şahsi olarak genel sohbet ortamında binlerce kullanıcıya kamera açmak pek güvenli bir yöntem olarak gelmemektedir.

Kameraya izin verdiğiniz halde onayınız olmadan kullanıcının göremediği uygulamalar

Birinci uygulamaya göre bu uygulama daha güvenilir ve seçicidir. Bu uygulama da kamerayı aktif ettiğiniz zaman . Kameralı sohbet için müsait olduğunuzu belirten bir flash nickinizin yanında cıkar. Aynı şekil de sizinle kameralı sesli konuşmak isteyen kullanıcı da kameraya izin verir. Daha sonra size görüntülü çağrı araması yapar. Onayınız doğrultusunda kameranız aktif edilir açılır. Sadece onay verdiğiniz kullanıcılar görüntünüzü görebilir.

Kameralı sesli sohbet odaları aslında iletişimin daha zevkli sohbetler haline dönmesini sağlar. Güvenilir olması da tamamen sizin belirlediğiniz sınırlara bağlıdır. Zevkine.net Kameralı sesli sohbet odalarında yukarıda bahsettiğim 2.tip uygulama ile güvenilir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Yazılı sohbetler dışında yeni bir tat isteyenler için en güzel uygula ayrıca güvenilirdir.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 399
Yazı kategorisi : Genel
yorum yorum yok
Etiketler

Kameralı Sesli Sohbet Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Kameralı Sesli Sohbet Odaları yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?