bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
geveze sohbet odaları

Geveze Sohbet Odaları

Bizim Mekan, Geveze Sohbet , Sohbet laf , Mynet Sohbet Odaları , En eski Sohbet Odaları, İrc Sohbet, Mirc Sohbet , Kaliteli Sohbet yeri

Geveze sohbet odaları ; dünyanın birçok yerinden kullanıcılarının kayıtlı yada kayıtsız rumuzlar ile sohbet ederken , görüntü , sesli , kameralı iletişime geçtiği dev bir sanal sohbet buluşma platformu  olarak tanımlanabilir. Dünya’nın birçok yerinden kullanıcısı olan bu sohbet platformlarında , dilediğiniz kullanıcılar ile zevkinize ve arayışınıza göre sohbet etme imkanı bulunmaktadır. Sohbet platformlarının kullanıcılarına sunulan değişime ve gelişime ayak uyduran bu sanal sohbet odalarını yakından inceleyelim.

Geveze Sohbet Odaları Eski Tip;

Eski tip ; Klasik ’den vazgeçemeyen IRC’yi ilk haliyle yaşama konusunda tutkun olan kullanıcıların tercih ettiği geveze sohbet odalarıdır. İrc sunucuların ilk hali olan kayıtlı , kayıtsız rumuz ile giriş yapabileceğiniz. Oyun ve radyo hizmeti sunan bu platformlarda genel, özel sohbet odaları bulunmaktadır. Tema ve tasarımları değişkenlik gösterse de sohbet odasına girdiğiniz de sağ kısım da kullanıcıların rumuzlarını görebilirsiniz. Renklendirmenin sık kullanılmadığı , resim ve emoji tipi ögelerin kullanılmadığı odalardır.

Geveze Sohbet Odaları Yeni Tip;

Yeni tip; IRC tabanlı olarak üzerinde yapılan çalışmalarla kayıtlı yada kayıtsız rumuzlarla giriş yapabileceğiniz, kullanıcı profili oluşturabileceğiniz sohbet odalarıdır. Ücretsiz nick kayıt işlemi yapmanızın ardından profilinize resim yükleyebilir. Kullanıcılardan arkadaş ekleyebilir. Arkadaşlarınız online olduğunda bildirimle haberdar olabilirsiniz. Eski tip geveze sohbet odalarının yanı sıra özel sohbetleriniz de sesli ve görüntülü konuşarak , anlık resimler paylaşabilirsiniz.

Tüm bu bireysel hizmetlerinin yanı sıra , genel sohbet ortamın da durum ve duygu  ifade eden renkli emojiler le sohbetinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca tüm sohbet odaları gibi oyun ve radyo hizmetinden yaralanabilirsiniz.

Eski yada yeni nesil olsa da , sohbet kişilerin tutkusu halindedir. Tarz , tutku , tercih ne olursa olsun ücretsiz katılabileceğiniz geveze sohbet odalarında , birbirinden güzel kaliteli kullanıcılarla anında online sohbet etme imkanınız bulunmaktadır. Sizler de şimdi ne istediğinizi belirleyerek sohbetimize katılabilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 445
Yazı kategorisi : Genel
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler

Geveze Sohbet Odaları ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Geveze Sohbet Odaları yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

  • Gevezelik adına güzel bir paylaşım olmuş SedA makale. Çenebaz kızlar ve geveze sohbet farkıyla güzel ilişkilere başlangıç yapmak için sohbet’e girmek istiyorsanız bu anlamda geveze sohbet bedava! Aradığınızı bula bileceğiniz bir mekan olabilir. Herkes burada ya sen neredesin? Arkadaşlığın, dostluğun ve kardeşliğin unutulmadığı gerçek çevrimiçi kullanıcıların ve katılımcıların buluştuğu zevk dolu muhabbet platformu zevkinede olur. 😉

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?