bildirim
down
Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım zevkine.net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da Sohbet edebilirsiniz.
Captca
nick yaz
şifre yaz
+18 Sohbet

+18 Sohbet Kayıt ve Ücret Ödemeden Hemen Sohbet

+18 Sohbet Odaları , Para Ödemeden +18 Sohbet , +18 Sohbet için ne yapmalıyım , +18 Sohbet edecek Bay ve Bayan Arkadaşlar, Edebi bitiren Sohbet odaları , Edebi bitiren Sohbet ne demek , Kamera açarak +18 Sohbet , Sesli +18 Sohbet , Sesli ve Görüntülü +18 sohbet etmek , Fotoğraf atılarak +18 Sohbet etmek , Kayıt olmadan +18 Sohbet etmek

+18 Chat Siteleri ile Zevkine ve arayışına uygun kullanıcılar ile tanışabilir , aradığın arkadaşlıkları bulabilirsiniz.

+18 Sohbet Odaları teriminden çoğumuzun anladığı aslında cinsel odalarıdır. Gelin beraber konunun özetine ve neden +18 Chat denildiğine bakalım. Aslında hepimize çağrışım yapan cinsel içerik olduğu algısı oluşmaktadır. Tüm sohbet odalarında , sunucuya girmeden önce giriş alanında +18 ibaresi bulunmaktadır. Bunun açılımına bir bakalım.

+18 Sohbet Odaları ; aslında sohbet odalarında +18 (18 yaşından büyük) kişilerin girişi ve sohbet etme imkanı verdiklerini anlatan bir terim olarak kullanılmaktadır. Her karşılıklı iletişimde olduğu gibi bireylerin sağlıklı ve etkin bir sohbet yaşaması için belli bir yaş olgunluğunda , kendi kararlarını verebilecek aşamada olması gerekmektedir.

Sohbet odaları her birimizin zamanını geçirdiği eğlenceli ortamlar olsa da , ne yazık ki dönem dönem olumsuz durumlar yada yanlış kişiler ile karşılaşabiliriz. Algı ve idrak durumu tam oturmamış bireylerin bu sohbet ortamından etkilenmemesi , istenmedik olaylar yaşamaması adına sohbet odalarına girerken +18 yaş sınırı olduğunu gösteren ibareler ve metinler görebilirsiniz. Her ne kadar bu ortamlarda kontrol mekanizması sınırlı olsa da kullanıcılara bu uyarıları vermekte. Sözlü şekilde kullanıcı tarafından yaş uygunsuzluğu tespit edilmesi durumunda platformdan uzaklaştırılmaktadır.

Sohbet Odalarında +18 denilmesi, kısacası bu platformlara katılmak için yaşınızın 18’den büyük olması şartının arandığını gösterir. Sizlerde bu kritere uyuyorsanız anında canlı sohbetimize katılabilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

SedA
Makale Yazarı :
heart 1.221
Yazı kategorisi : Genel
yorum 3 yorum yapıldı
Etiketler

+18 Sohbet Kayıt ve Ücret Ödemeden Hemen Sohbet ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

+18 Sohbet Kayıt ve Ücret Ödemeden Hemen Sohbet yazısına yapılan yorumlar
Yorumlar (3 Yorum)

  • Sohbet odaları olarak zaten reşit olmayan kişinin yeri olamaz sloganımız kesindir. Hayatınızda yeni arkadaşlar olsunmu istiyorsunuz? Özgürce sohbet yapmakmı istiyorsunuz? Yada eğlenceli zamanmı geçirmek istiyorsunuz? Hepsi ve daha fazlasını bula bileceğiniz ideal arkadaşlık ve sohbet sayfanız zevkine sohbet odalarıdır. Sohbete katılmak bedava ama bir kural var hemde unutulmaması gereken yaş sınırı en 18 yaşını doldurmuş reşit bir insan olma kuralı. Tanıtım güzel olmuş eline sağlık SedA umarız küçük yaş kullanıcımız hiç bir daim olmaz….

  • Sohbet ortamı çok güzel ve samimi. Sunucu kulları esnek ve user’ları korur derecede standartı olan bir ortam.

  • ücretsiz +18 sohbet chat imkanı güzel bir sohbetyeri

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?